Долучайся до найкрутішої мультикультурної тусовки літа!

14 Липень 2016
 14 Липня, 2016
Category: Анонси

Волонтери Ебделгамид Юніс, Мохаммад Адель, Усама Айман Соліман з Єгипту, Егсен Килич і Іуп Мірас Сарігул з Туреччини, Веджайн Бен Шаабан з Тунісу, і Еллісон Стоунер зі США розкажуть про традиційний одяг, танці, ігри та багато іншого, про їхню культуру! Беріть настільні ігри, печиво, ковдри – все, що ви хочете та приходьте!


1 - 2017


В цю неділю, 17 липня о 12:30, в Озерному Вітрі (вул.Ковельська, 131) Молодіжний центр Волині матиме фантастичну культурну зустріч! Ця можливість дозволить розширити наші знання про інші країни та їх культуру – ми можемо дізнатися так багато один про одного! Це дуже важливо і цікаво дізнатися про різних людей і місця для відвідування в світі. Там буде традиційний одяг, музика, танці, а також цікаві факти про Єгипет, Туреччину, Туніс та США. Плюс до всього, це буде дуже щасливий час! Ми чекаємо на Вас!

This Sunday, July 17th, at Ozerni Viter (Ковельська, 131, Lutsk, Volyns’Ka Oblast’, Ukraine) Youth Center Volyn will host a fantastic cultural meeting! This opportunity will expand our knowledge of other countries and other cultures – we can learn so much from each other! It is very important and exciting to find out about different people and places to visit in the world. There will be traditional clothes, music, dance, and interesting facts about Egypt, Turkey, Tunisia, and the USA. Plus, it will be a very happy time! We are waiting for you!


Будь ласка, заповніть дуже просту реєстраційну формуhttp://goo.gl/forms/5HyNONJ4q2pWtEYq2, ми чекаємо Вас!

Comments are closed.