Для Луцького НТУ збирають ідеї на 200 тисяч гривень !

2 Травень 2018
 2 Травня, 2018

Маєш ідею розвитку Луцького НТУ? В тебе є чудовий шанс отримати гроші на її реалізацію та втілити свій помисел в життя, адже від сьогодні Британська рада в Україні та Луцький НТУ оголошують конкурс підтримки соціально-інноваційних проектів.


Про що мова?

Студентська рада Луцького НТУ, спільно з адміністрацією вузу і за підтримки Британської ради в Україні та ГО “Молодіжна Платформа” проводятьконкурс підтримки соціально-інноваційних проектіву Луцькому національному технічному університету та відокремлених структурних підрозділах (Технічному коледжі, Любешівському технічному коледжі, Ковельському промислово-економічному коледжі) у формі Пітчингу. Сумарний бюджет конкурсу становить 200 тисячгривень.


Навіщо це все?

Основна мета – підтримка соціально-інноваційних ініціатив, що сприяють всебічному розвитку Луцького НТУ, а також можливість зібрати якомога більше ідей для соціальних проектів, реалізація яких об’єднає студентів, викладачів та просто активних громадян задля розвитку однієї з пріоритетних сфер Пітчингу.


Пріоритетні сфери проектів:

Проекти повинні буди спрямовані на розвиток освіти, лідерства, культури, спорту, міжкультурного діалогу, соціального підприємництва у Луцькому НТУ.  Рекомендована сума бюджету однієї проектної пропозиції – до 20 тисяч гривень.

– якість освіти: тренінги, заходи, спрямовані на підвищення якості освіти та популяризацію академічної доброчесності

– комфортний простір: покращення умов перебування студентів та викладачів на території кампусу Луцького НТУ та відокремлених структурних підрозділів;

– відповідальне лідерство: формування активної громадянської позиції та популяризація поваги до прав людини серед молоді;

– культура: творчі події, виставки, перформанси, просвітницькі проекти тощо;

– спорт: активний відпочинок та популяризація серед молоді здорового та безпечного способу життя;

– міжкультурний діалог: підвищення знань молоді щодо інших культур і народів, формування взаємоповаги та поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог;

– соціальне підприємництво;

– наукові розробки, спрямовані на досягнення цілей сталого розвитку.


Хто може брати участь?

До участі у конкурсі підтримки соціально-інноваційних проектів запрошуються студенти, викладачі, випускники Луцького НТУ, Технічного коледжу, Любешівського технічного коледжу та Ковельського промислово-економічного коледжу. Також прийматимуться до розгляду заявки активних громадян, ініціативи яких спрямовані на розвиток співпраці з Луцьким НТУ та відокремленими структурними підрозділами.  До участі у Пітчингу проектів допускаються як індивідуальні проекти, так і колективно підготовлені проекти, що відповідають пріоритетам Пітчингу проектів.


Що треба зробити?

Зайди на сайт Пітчингу http://pitching.in.ua/lntu/  та ознайомся із умовами участі в конкурсі. Потім до20 травня 2018 рокузаповни заявку https://goo.gl/7KUy2Wі чекай оцінки експертів. Якщо ідея інноваційна, цікава та корисна Луцькому НТУ, то фасилітатори від Британської Ради допоможуть тобі її доопрацювати та скласти план реалізації. По завершенню доопрацювання проекту, його необхідно презентувати Конкурсній комісії, яка прийматиме рішення щодо підтримки твоєї ініціативи.

Всі проекти мають бути реалізовані до 30 листопада 2018 року.Додаткова інформація:
Веб-сайт Пітчингу – http://pitching.in.ua/lntu/
Дедлайн подачі проектів: 20 травня 2018 року
Контакти: molod.platforma@gmail.com, тел: +380950925166, +380996384633

Comments are closed.