Делегація Донецької області відвідала молодіжний центр у Луцьку!

23 Травень 2017
 23 Травня, 2017

Делегація Донецької області відвідала молодіжні центри міста Луцьк та Київ з 17 по 21 травня.  До складу делегації увійшли начальники структурних міських та районних підрозділів у справах сім’ї та молоді, представники громадських організацій та молодіжних центрів.


Захід відбувся в рамках проекту «Гідна країна для гідних людей», який передбачає створення 85 молодіжних центрів  по всій території Донецької області, на який вже виділено понад 12 мільйонів гривень з обласного бюджету.


В місті Києві представників Донецької області зустріли активісти громадського сектору Євромайдану – Олена Подобєд-Франківська та Олег Слабоспицький, які вже мають великий досвід в створенні таких центрів, що успішно працюють, реалізують різноманітні заходи, спрямовані на реалізацію молодіжної політики, міжнародному обміну, підтримки студентського самоврядування та виховання свідомого громадянина. Зі слів Олега Слабоспицького, подібні заходи обміну досвідом, дуже важливі для розуміння, як працюють центри в інших областях, як здійснюється залучення благодійних та Міжнародних коштів для інституційного розвитку центрів та громадських організацій.В місті Луцьк делегацію очікувало знайомство з молодіжним центром Волині та його роботою. Очолює Волинський центр Захар Ткачук, який люб’язно провів екскурсію приміщенням, яке наповнено молодіжним рухом та в буквальному сенсі заражає своєю енергетикою та бажанням працювати. В презентації центра Захар спробував якомога детальніше розказати про структуру, напрями діяльності та  фінансування Центру.
Загалом, всі сподівання та отриманні знання були на високому рівні. Питань у учасників заходу практично не залишилось.

Comments are closed.