Блог - "Молодіжний центр Волині, ти – просто космос!"

31 Січень 2018
 31 Січня, 2018

Молодіжний центр Волині запускає цикл блогів, завдяки яким ти познайомишся з нашими працівниками, дізнаєшся більше про креативний простір, ресурсний центр та атмосферу. Ми піднімемо завісу і покажемо, що відбувається у Молодіжному центрі Волині. Якщо тобі щось не сподобається − приходь до нас та розповідай. Ми працюємо та змінюємось заради якісного життя молоді.


Молодіжний центр Волині – це невелике приміщення, де молодь створила креативний простір для втілення ідей. Тут злагоджено працюють молодіжні працівники, які допомагають з втіленням корисних та інколи злегка божевільних проектів. Дивитися вночі кіно у великій компанії і поїдати тістечка – будь ласка; запросити для розмови з молоддю Вікторію Жуковську чи лідера гурту «Фіолет» – вже зробили; переглянути фільм про собаку з німецькою вівчаркою – і до цього готові.

Загалом, приготуйся до знайомства з людьми, які працюють в своєрідному «космосі» і у яких космос в голові (зважаючи на всю масштабність та креативність ідей, він там не один).

Сонце. Як і годиться для космосу, ми обрали найтеплішу та найбільшу зірку для цієї ролі. Це молодь. Завдяки її енергії Молодіжний центр Волині розпочав та продовжує своє життя. Наша молодь дуже активна. Вона створює заходи, відвідує їх, мандрує, волонтерить, спілкується, обмінюється досвідом ну і ще кілька десятків дієслів ми скоротили, аби ви не померли від нудьги. Ви ж уже зрозуміли, що в нас круто?

Юлія «Венера» Ткачук. Венера – третій за яскравістю об’єкт на небі після Сонця та Місяця. За випромінюванням світла та позитиву ця дівчина − двійник планети. Юля працює адміністратором Молодіжного центру Волині. Організаційні питання вирішує, миттєво рухаючись орбітою та знищуючи все, що заважає успішному проведенню заходу. Вміє на швидкість знаходити маркери з ватманами, шукати волонтерів та стріляти з лука, якщо хтось не погодиться надати якусь послугу центру.

Ольга «Земля» Жакунець. Наша планета – єдина, на якій можуть жити люди. Оля асоціюється з нею завдяки життєлюбству, життєрадісності та позитиву. Її гравітація притягує тільки хороших людей і креативні ідеї. Знайомтесь,  Координатор волонтерів Молодіжного центру, генератор цікавих ідей та наш яскравий промінчик.

Яна «Марс» Романюк. На поверхні Марсу багато заліза, а у Яни сталеві нерви. Вона завжди усміхнена та весела, хоча на її плечах лежить дуже велика кількість роботи. На дівчині серйозна відповідальність – розвиток неформальної освіти у місті.

Як день на Марсі триває довше, ніж на Землі, так і Яна засиджується на своєму робочому місці, аби накреативити побільше нових та корисних ідей.

Захар «Юпітер» Ткачук. Спершу зазначимо, що Юпітер – найбільша планета Сонячної системи. А тепер знайомтесь, Big Boss Молодіжного центру, тобто його координатор, Захар Ткачук.

Жодна планета не викликає стільки суперечок в науковому світі. От і Захар завжди вітає конструктивні дискусії та їхні корисні, а інколи несподівані, результати. Він знає про волонтерство все, про проектну діяльність ще більше, а якщо ти дістанеш його своїми запитаннями, то Захар швидко і легко викине тебе за двері розпише всі етапи роботи.

Allison «Сатурн» Stoner. Планета має найбільшу кількість природних супутників у Сонячній системі, а Елісон має безліч друзів по всьому світу. В космосі Молодіжного центру це працівник напрямку «Молодіжна міжнародна робота», волонтер Корпусу миру, а у житті ще й активна доброзичлива людина. Сатурн – дуже красива планета, якщо дивитись на неї у телескоп. Це теж поєднує Елісон з небесним об’єктом.

Анастасія «Уран» Кривеха. На поверхні цієї планети завжди вирують сильні вітри. Здається, ця дівчина теж із швидкістю вітру вирішує питання із ЗМІ, розповідає в соцмережах про події Молодіжного центру та робить все, щоб про нього дізнались якомога більше людей.

Відомо, що Уран має 27 супутників. Скільки друзів та знайомих у Анастасії не знає навіть вона сама. Тому на її запрошення на події краще реагувати згодою, бо вона тебе знайде, бо заходи справді дуже цікаві. Ти ж уже зрозумів, що наші заходи цікаві, телепню? А ще із планетою синього кольору дівчину поєднує колір очей.

Дем’ян «Нептун» Петрик. Нептун має внутрішнє джерело тепла — він випромінює вдвічі більше енергії, ніж отримує від Сонця. Так і Дем’ян з неймовірною енергійністю працює з луцькими студентами. Знайомтесь, спеціаліст напряму «Студентське самоврядування».

Оксана «Сіріус» Кльоц. Найяскравіша зірочка Молодіжного центру Волині завдяки чудовим ідеям і постійним фотоспалахам, які створює на заходах її фотоапарат. З нею неможливо не товаришувати, бо Оксана дуже приємна у спілкуванні і у неї на всіх є фотокомпромат.

Вітаємо, ти познайомився з маленькою частиною нашого космосу. Коли завітаєш у Молодіжний центр Волині, аби висловити свої «матюки та зауваження» (цитата з сайту МЦ), зустрінуть тебе саме ці люди. Тож не соромся, приходь до нас і сміливо вимагай поговорити з Юпітером, Меркурієм чи Марсом. Тут тебе зрозуміють.

Можеш нам написати в соціальних мережах чи відправити поштового голуба. Якщо дуже хочеш залишити слід в історії − розмалюй нам стіни малюнками, але тільки за нашої згоди! Інакше, правоохоронці не зрозуміють твоїх хороших намірів. У наступних блогах ти дізнаєшся про клуби, які діють в Молодіжному центрі Волині, заходи, ресурси, тематику подій та багато цікавих речей.

До зустрічі, друже!
текст Юлія Карманська

Comments are closed.