Бізнес, влада і молодь шукали, як вирішити проблему низької зайнятості!

20 Червень 2018
 20 Червня, 2018

У Молодіжному центрі Волині про зайнятість молоді говорили влада, бізнес та молодіжні активісти. 19 червня тут відбулась зустріч «Зайнятість молоді: проблеми 2018 і перспектива 2030!».


Питання зайнятості завжди було та є актуальним у нашій країні незалежно від вікової категорії. У форматі Світового кафе учасники спробували знайти шляхи вирішення найбільш болючих та актуальних проблем зайнятості саме молоді.

Учасники заходу були поділені на три команди, у кожній з яких були представники трьох вищезгаданих категорій. Думка кожного була почута, і ніхто не залишився осторонь. Перед командами стояло непросте завдання – визначити основні проблеми працевлаштування молоді та знайти їх рішення. Усі плідно попрацювали та наприкінці зустрічі продемонстрували три основні проблеми. Як не дивно, та всі вони пов’язані з освітою:
–                 відсутність практичних навичок для дорослого життя (професійного та самостійного);

–                 неякісна вища освіта;

–                 низький рівень профорієнтації.


Як підсумок, було вирішено, що варто починати навчання бізнесу ще зі школи,  залучати роботодавців до навчального процесу у вищих навчальних закладах та проводити всеукраїнські табори профорієнтації.

На мою думку, такі заходи дозволяють почути та висвітлити проблеми різних категорій населення, що сприяє подальшому порозумінню між ними. Тому я рада, що мені випала нагода там побувати – дізнатись щось нове та висловити своє бачення цього питання.


Інформацію підготувала Юлія КОЗАЧУК

Comments are closed.