Американка шукатиме, чим вмотивована волинська молодь!

21 Вересень 2016
 21 Вересня, 2016
Category: Анонси

У рамках туру по Україні “Listening tour: чи є молодіжний рух в Україні?”” американка, консультант та тренер Програми активного громадянства, Інституту лідерства та управління, Українського католицького університету Ірена Денеш їздить по усій Україні з метою пошуку мотивації серед молоді у постмайданний період.


Метою зустрічей є почути думки молоді з різних куточків України з приводу їхній відчуттів та поглядів щодо їхньої залученості у процес змін в Україні. Також завданням зустрічей є підвищити рівень їхньої мотивації та надати інформацію щодо можливостей залучення до мережі активістів. Тур охоплює міста: Львів, Тернопіль, Івано-Фарнківськ, Хмельницький, Луцьк, Київ, Одеса, Харків, Словянськ, Краматорськ, Добропілля, Новоградівка, Маріуполь, Дніпропетровськ. Проходить у рамках проекту «Зміцнення молоді як активних громадян в Україні”.


Партнери проекту: Інститут лідерства та управління (ІЛУ), Львів; Громадський рух ЧЕСНО та “Сильні громади Донеччини”, “Тут і зараз” (раніше Help and Travel), Київ; “Центр культурного менеджменту”, Львів. Донор: National Endowment for Democracy. 


У Луцьку зустрічі відбудуться в форматі лекції-дискусії в кількох місцях. Отже, долучитися до заходів можна: четвер, 29 вересня, 17:00 Молодіжний центр Волині (Градний узвіз, 5)

Участь можлива лише після відбору через реєстраційну форму. Відібраним учасникам прийде повідомдення на електронну адресу. Реєстрація – https://goo.gl/forms/hnWJJKn8ZbJBo8at1


ДОСЬЄ: Ірена Денеш – консультант та тренер Програми активного громадянства, Інституту лідерства та управління, Українського католицького університету. Більше 12 років досвіду роботи в управлінні некомерційними організаціями. Більш ніж 20-річний досвід в галузі освіти, професійної підготовки та фасилітації у країнах: США, Конго, Сенегалі, Північному Кавказі Російської Федерації, Кенії, Гані, Нідерландах. Кваліфікований професіонал в галузі проектування і реалізації проектів, написання пропозицій, збір коштів і управління персоналом. Навчалася у таких вишах: Університет Тафтса, Медфорд, штат Массачусетс, Oxford University, Оксфорд, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Університет Брауна, Провіденс, США.

громадські організації

Comments are closed.