14 локацій, 500 учасників, 30 тисяч тон: підсумки «Зробимо Волинь чистою 2018!»

23 Квітень 2018
 23 Квітня, 2018

Наймаштабніше прибирання та найбільша еко-толока Волині завершилися. 20 квітня в різних куточках області понад 500 волинян одягнули рукавиці, взяли в руки граблі, вбралися в гарний настрій і вшосте реалізували акцію «Зробимо Волинь чистою 2018».


Змінювали екологічну свідомість молодих людей в таких локаціях як: смт. Ратне та Любешів, міста Ковель, Володимир-Волинський, Нововолинськ та пункти МПП «Устилуг» і «Доманово». За словами координатора акції Дем’яна Петрика, важливим у підготовці стало те, що ніхто нікого не змушував до прибирання.

«Круто, що волиняни є дуже ініціативними громадянами. Ми лише дзвонили і пропонували участь, а учасники з перерахованих вище міст одразу погоджувалися долучитися. Найцікавіше, що до акції приєдналися навіть дошкільнята. А загалом курували цим всім представники громадських організацій, студентського самоврядування та освітяни», – сказав він.


По суті, акція організовувалася в телефонному і інтернет-режимі. Рукавиці та пакети передавалися водіями міжміських автобусів. Як зазначають організатори, «якби фінансування акції було трохи більше, то до події долучилося б більше населених пунктів».

Окрім бажання змінити екологічну свідомість людей, організатори мали на меті створити умови для розвитку волонтерства, самоорганізації і лідерства.


«Координація такою великою кількістю людей стала корисним досвідом для молодих лідерів. Кожен присутній відчував себе частинкою великого дійства, бо всіх об’єднувала одна спільна ідея – зробити оточуючий простір красивішим та чистішим», – додав Петрик.

Підсумки акції «Зробимо Волинь чистою 2018»:

  • прибрано 14 локацій в 6 населених пунктах Волині

  • було зібрано більше 30 тисяч літрів твердих відходів

  • участь в акції взяли понад 500 учасників


Comments are closed.